zajawka

Niepogoda w Pradze

Czasem zawodowo bywamy w ciekawych miejscach i zwykle mamy tylko chwilę, by przyjrzeć się odwiedzanemu miastu. Z założenia rezygnujemy wtedy z fotografowania, bo przecież nie mając takiej swobody — nie warto.  

Genesis2

Genesis partnerem warsztatów Irix

Z radością informujemy, że marka Genesis została partnerem Bieszczadzkiej przygody z obiektywami Irix.

zajawka

Czeska Szwajcaria

Jakieś sto kilometrów na zachód od Karkonoszy znajduje się pasmo niewysokich gór, zwane w Czechach Czeską, a w Niemczech – Niemiecką Szwajcarią. Znajduje się w przełomie Łaby i przypomina Góry Stołowe.

11 zajawka

Filtry żelatynowe w krajobrazie

Zestaw filtrów żelatynowych Irix umożliwia zastosowanie szeregu technik związanych z wydłużaniem czasu naświetlania oraz otwierania przysłony w warunkach wysokiej jasności.

zajawka2

Fajerwerki i filtry szare - poradnik

Jeśli na coroczny pokaz sztucznych ogni w Krakowie przychodzi sto tysięcy ludzi, to z pewnością imprezę tę fotografuje pięćdziesiąt tysięcy. Oczywiście większość posługuje się telefonami, ale można spotkać też wielu miłośników fotografii rozstawionych ze statywami, zaopatrzonych w lustrzanki i wiedzę. 

zajawka

Jesień w Wenecji

Wenecję poznałem w czasie objazdówki, na której kiedyś byłem. Zapadła mi w pamięć, jako ciasne, gorące miasto. Przegoniliśmy ją w kilka godzin i pojechaliśmy dalej.

Irix Bieszczady warsztaty FHD 1280

Warsztaty fotograficzne Irix

„Bieszczadzka przygoda z obiektywami Irix” to trzydniowe warsztaty będące okazją do poszerzenia wiedzy fotograficznej oraz wypróbowania obiektywów Irix w wyjątkowych okolicznościach.

12

Czerwona Ławka

Tysiące turystów rusza na Zawrat. My wybierzemy się gdzie indziej - na drugą stronę Tatr - w równie malowniczą trasę, której zwieńczeniem jest przełęcz Czerwona Ławka.

Strona Irix wykorzystuje pliki cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania.

OK