irix notka pras swiateczne 11 firefly zajawka

Świąteczna promocja

Firma Next77, dystrybutor produktów marki Irix, informuje o rozpoczęciu akcji świątecznej. W ramach promocji, kupując dowolny obiektyw Irix, przy powstawaniu których brali udział eksperci z Polski, można otrzymać pakiet dodatkowych korzyści w postaci rabatów oraz gratisów.

W zależności od modelu instant cashback wynosi do 300 złotych. Ponadto do każdego modelu obiektywu dystrybutor dodaje prezenty w postaci filtrów UV, ND1000 bądź zestawów filtrów żelatynowych (w zależności od modelu), o wartości do 400 złotych.

Typ obiektywu

Sugerowana cena detaliczna

Sugerowana promocyjna cena detaliczna

Gratisy

Irix 15mm Firefly dla Canon, Nikon, Pentax

1 845 PLN

1 845 PLN

UV (95mm) + zestaw filtrów żelatynowych

Irix 11mm Firefly dla Canon, Nikon, Pentax

2 525 PLN

2 275 PLN

zestaw filtrów żelatynowych

Irix 15mm Blackstone dla Canon, Nikon, Pentax

2 575 PLN

2 495 PLN

ND1000 (95mm)

Irix 11mm Blackstone dla Canon, Nikon, Pentax

3 195 PLN

2 895 PLN

zestaw filtrów żelatynowych

Na terenie Polski promocja rozpocznie się w Black Friday, 24 listopada i potrwa do 31 grudnia 2017 roku. Lista sklepów z produktami marki Irix jest dostępna tutaj.

Irix to marka obiektywów fotograficznych, będąca efektem międzynarodowej współpracy fotografów, inżynierów oraz pasjonatów fotografii. W proces tworzenia i rozwoju produktu jest również zaangażowany zespół inżynierów z Polski. Podczas projektowania obiektywów, firma Irix zwraca uwagę na wszystkie najdrobniejsze szczegóły, które są istotne w fotografii. Dzięki temu obiektywy wyróżniają się doskonałymi parametrami optycznymi oraz funkcjonalnością, wzbogaconą o unikatowe rozwiązania.

Ofertę marki Irix otwierają dwa super szerokokątne obiektywy o ogniskowych 11 mm oraz 15 mm, zaprojektowane do lustrzanek pełnoklatkowych, choć z powodzeniem sprawdzają się także z aparatami formatu APS-C. Oba modele dostępne są w dwóch wersjach wykończeniowych. Podstawowa wersja Firefly wykonana jest z lekkiego i wytrzymałego tworzywa oraz posiada pierścień ostrości pokryty gumą. Wersja premium nazwana Blackstone, bazuje na magnezowo-aluminiowym korpusie i swoim wzornictwem nawiązuje do klasycznych obiektywów manualnych. Wersja ta posiada dodatkowo laserowo grawerowane oznaczenia, wypełnione farbą reagującą na światło UV, co ułatwia posługiwanie się obiektywem w warunkach słabego oświetlenia.

 

 

Strona Irix wykorzystuje pliki cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania.

OK