Irix Edge UV Protector 95mm 549x390(1)

Filtr UV i ochronny Irix Edge

Filtr Irix Edge UV odcina niepożądane promieniowanie UV mogące powodować spadek kontrastu na zdjęciach krajobrazowych wykonywanych w górach i na dużej wysokości. Lekka, niskoprofilowa oprawka filtra zaprojektowana została specjalnie do obiektywów Irix, ale z powodzeniem może być stosowana także z innymi obiektywami szerokokątnymi.

Irix Edge ND1000 95mm 549x390(1)

Filtry szare Irix Edge ND

Filtr szary Irix Edge jest jednym z najbardziej przydatnych i wszechstronnych filtrów fotograficznych. W zależności od gęstości optycznej, pozwala wydłużyć czas naświetlania nawet 1000-krotnie.

Irix Edge Circular Polarizer 95mm 549x390(1)

Filtr polaryzacyjny Irix Edge

Filtr polaryzacyjny Irix Edge CPL to niezwykle przydatne narzędzie pracy fotografa architektury i krajobrazu. Dzięki redukcji odblasków od niemetalicznych powierzchni zapewnia lepszą separację kolorów, zwiększa ich nasycenie oraz zmniejsza kontrast przy zdjęciach wykonywanych pod światło.

IMG

Zestaw filtrów żelatynowych Irix Edge IFG-NDS

Zestaw filtrów żelatynowych Irix Edge składa się z piętnastu filtrów szarych o trzech gęstościach: 0.6 (ND4), 0.9 (ND8) oraz 1.2 (ND16), które redukują ilość światła o odpowiednio 2, 3 oraz 4 stopnie przysłony.

Strona Irix wykorzystuje pliki cookies wyłącznie w celu ułatwienia jej przeglądania.

OK